جرثقیل VITAL (VITAL)

جرثقیل VITALجرثقیل VITAL محصول کشور ژاپن می باشد و دارای قدمتی بسیار طولانی در تولید جرثقیل دستی در تناژ مختلف دارد. یکی از ویژگی های اصلی جرثقیل VITAL تخصص آن در تولید یک نوع محصول لیفتینگ یعنی جرثقیل دستی و متعلقات جانبی آن مانند ترولی جرثقیل می باشد. در حال حاضر بسیاری از محصولات در بازار اسران تحت نام جرثقیل VITAL به فروش می رسند اما حقیقت آن است که این محصولات اغلب تولید کشور چین بوده و بصورت طرح اصلی در بازار وارد شده اند. جرثقیل VITAL تنها از نوع دستی تولید میشود و از نوع زنجیری بوده در تناژ مختلف تا 25 تن نیز موجود می باشد. جرثقیل VITAL هم بصورت 2 کاره آویز سقفی و هم بصورت 4 کاره همراه با ترولی جرثقیل با برند VITAL عرضه می شود.

تاریحچه تولید جرثقیل VITAL

جرثقیل ویتال برای اولین بار کار خود را از سال 1933 آغاز نمود و برای اولین بار بصورت رسمی و ثبتی در ماه دسامبر 1972 تولیدات خود را به جهانیان معرفی نمود. جرثقیل VITAL یکی از محصولات اصلی این شرکت که تنها به تولیدات ادوات لیفتینگ شامل جرثقیل دستی، پولیفت، ترولی دستی، آویزهای سقفی و تسمه حمل بار می پردازد می باشد. دفتر مرکزی و کارخانه مادر جرثقیل VITAL در حال حاضر در شهر OSAKA و به مدیرت Eisuke Nishimura رهبری می شود.

جرثقیل دستی VITAL

بدون تردید پر مصرف ترین محصول شرکت VITAL ژاپن که بصورت تخصصی بر روی ادوات لیفتینگ دستی کار می کند جرثقیل دستی از نوع زنجیری این شرکت می باشد. جرثقیل دستی VITAL اغلب بصورت 2 کاره تولید می شود اما این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان ترولی های سقفی قابل نصل و اتصال بر روی ریل های سقفی نیز می باشد. از این رو جرثقیل دستی VITAL به سادگی قابلیت تبدیل به جرثقیل دستی 2 کاره را نیز دارد.

جرثقیل دستی 1 تن VITALجرثقیل دستی 1 تن VITAL
جرثقیل VITAL

0.5 - 1 تن
موجود
جرثقیل دستی VITAL زنجیری 2 تنجرثقیل دستی VITAL زنجیری 2 تن
جرثقیل VITAL

1 - 2 تن
موجود
جرثقیل دستی 5 تن VITAL زنجیریجرثقیل دستی 5 تن VITAL زنجیری
جرثقیل VITAL

1 - 5 تن
موجود

TEL : 021-55414946 | 55787225
Fax : 02155787225
Email: info [at] powerboksel.ir
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation