اسلینگ سیم بکسل

اسلینگ سیم بکسلاسلینگ سیم بکسل ابزار اصلی لیفتینگ بار و محصولی نهایی از سیم بکسل همراه با متعلقات مختلف می باشد. اسلینگ سیم بکسل به شکل های مختلف پرسی، سوکت دار و بافت و همچنین بصورت های ترکیبی بافت پرسی تولید میشود. پرس سیم بکسل برای تولید اسلینگ سیم بکسل اغلب همراه با بوش آلومینیومی و گوشواره های فولادی صورت می پذیرد. اسلینگ سیم بکسل هم بصورت تک شاخه مورد استفاده قرار میگیرند و هم با اتصال بر روی حلقه فولادی برای لیفتینگ بارهای چند جانبه بصورت چند شاخه استفاده می شوند. بازرگانی پاور بکسل عرضه کننده انواع اسلینگ سیم بکسل همراه با سرتیفیکت.

مشخصات فنی اسلینگ سیم بکسل

اسلینگ سیم بکسل ابزار مکانیکی حساسی می باشد و اغلب از پرس سیم بکسل های مغز فولادی با تنسایل بالا تولید میشود. بصورت استاندارد تک تک اسلینگ سیم بکسل تولید شده باید بین دو فک در دستگاه کشش مورد تست قرار گیرند و حداقل ضریب امنیتی برای تولید اسلینگ سیم بکسل 5:2 می باشد بدین معنا که اسلینگ سیم بکسل باید حداقل تحت بار 2.5 برابر بار اسمی خود تحت کشش در تست مقاومت داشته باشد. از میان انواع اسلینگ سیم بکسل مواردی که با سوکت تولید میشوند دارای مقاومت مناسب تری هستند و پروسه تولید آنها نیز زمان بر تر می باشد. تست اسلینگ سیم بکسل برای صدور سرتیفیکت در دو مرحله و حتی در سه مرحله برای اسلینگ های چند شاخه صورت می پذیرد که عبارتند از تست خود سیم بکسل و آنالیز، تست حلقه فولادی و آنالیز و در نهایت تست کامل اسلینگ سیم بکسل تحت بارگذاری

انواع اسلینگ سیم بکسل در پاور بکسل

اسلینگ سیم بکسل تک شاخه پرسیاسلینگ سیم بکسل تک شاخه پرسی

موجود
اسلینگ سیم بکسل سوکت داراسلینگ سیم بکسل سوکت دار

موجود
اسلینگ سیم بکسل گیس بافتاسلینگ سیم بکسل گیس بافت

موجود
اسلینگ سیم بکسل پرسی تک شاخهاسلینگ سیم بکسل پرسی تک شاخه

موجود
اسلینگ سیم بکسل دو شاخهاسلینگ سیم بکسل دو شاخه

موجود

قیمت خرید اسلینگ سیم بکسل بر چه مبنایی تعیین می شود

اسلینگ سیم بکسل دارای تنوع بسیاری از نوع سیم بکسل، گرید و بافت سیم بکسل، برند تولید کننده سیم بکسل، نوع پرس، نوع اتصالات بکار رفته در پرس اسلینگ سیم بکسل و البته استاندارد های مختلفی است که مطابق آنها اسلینگ سیم بکسل تست می شود. بنابراین فاکتور های بسیار زیادی بصورت مستقیم بر قیمت خرید اسلینگ سیم بکسل نقش دارند که که برخی تحت تاثیر کیفیت، بافت و نوع سیم بکسل بکار رفته، برخی تحت تاثیر اتصالات بکار رفته در تولید اسلینگ سیم بکسل و برخی مربوط به تست ریپورت های انجام شده بر روی اسلینگ سیم بکسل می باشد. با توجه به حساسیت بالایی که اسلینگ های سیم بکسل دارند در اغلب موارد خریداران بالاخص شرکت های معتبر درخواست تست ریپورت برای این محصولات دارند. تست اسلینگ سیم بکسل که بخش بزرگی از قیمت اسلینگ را نیز تشکیل می دهد بصورت تک به تک و مطابق با ضریب استاندارد عنوان شده برای سیم بکسل صورت می پذیرد. .

نحوه تست اسلینگ سیم بکسل

اسلینگ سیم بکسل تنها بصورت تست شده قبل از عرضه به بازار می بایست خریداری شود. تست اسلینگ سیم بکسل می تواند دارای مراحل متعددی باشد که برخی صرفا به تست خود سیم بکسل و برخی نیز شامل تست های نهایی اسلینگ سیم بکسل می شوند. تست کلی اسلینگ سیم بکسل از طریق اتصال اسلینگ بین دو فک در کارگاه و توسط دستگاه های ویژه تست کششی صورت می پذیرد. دستگاه تست اسلینگ سیم بکسل دارای دو فک بسیار قدرتمند می باشد که دارای دو پین فولادی تو پر هستند. اسلینگ سیم بکسل بین این دو فکر قرار گرفته و با عبور دو پین در دو سر بین فک ها بسته شده و به تدریج مورد کشش قرار میگیرد. در صورتیکه اسلینگ سیم بکسل بطور استاندارد و با کیفیت بالا تولید شده باشد می بایست در نهایت در نقطه ای حدود وسط سی دچار پارگی شود و نه از دو نقطعه پرس یا بافت دچار جدایی گردد.

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation