بست سیم بکسل

بست سیم بکسلبست سیم بکسل که بصورت کوتاه شده بست بکسل نیز نامیده میشود قطعه ای متشکل از یک انکر بولت U شکل، دو عدد پیچ و مهره و واشر و یک گریپ است که بر روی سطح سیم بکسل قرار گرفته و با بسته شدن پیچ ها به تدریج محکم میشود. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع بست بکسل در سایز های مختلفی اینچی و همچنین فروش بست سیم بکسل بر حسب تناژ مختلف برای اتصال سر سیم بکسل. بست سیم بکسل بصورت عمده ای در ایجاد و راه اندازی پل های معلق و پلکان سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی بست سیم بکسل

بست سیم بکسل را معمولا با معرفی دو خاصیت و کمیت مکانیکی و شیمیایی یعنی سایز و متریال مشخص میشود. از نظر شیمیایی و ترکیبات تشکیل دهنده بست بکسل اغلب از جنس فولادی با کربن بالا، از جنس چدنی و همچنین از جنس استنلس استیل تولید میشود. بست بکسل استیل از دو گرید مختلف 304 و 316 تولید میشود که به اول بگیر و به دومی استیل نگیر می گویند. بست سیم بکسل استیل برای اتصالات همراه با سیم بکسل استیل مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده و عرضه کننده استاندارد های مختلف بست سیم بکسل در ایران می باشد. بست های بکسل از نظر سایز هم بصورت میلیمتری مطابق با سایز میلیمتری سیم بکسل معرفی میشوند و هم اغلب بصورت اینچی مانند بست بکسل 1/4 اینچ.

انواع بست سیم بکسل در پاور بکسل

بست بکسل چدنیبست بکسل چدنی

موجود
بست بکسل فولادیبست بکسل فولادی

موجود
بست سیم بکسل استیل 316بست سیم بکسل استیل 316

موجود

مقایسه بست بکسل فولادی و استیل

بست های بکسل فولادی و استیل مشخصا بر روی سیم بکسل های فولادی و استیل مورد استفاده قرار می گیرند اما چه به لحاظ مقاومت کششی و تنسایل و چه به لحاظ مقاومت محیطی دارای تفاوت هایی هستند. بست بکسل فولادی از گرید های بالای فولاد و با تنسایل مقاومتی بالای 800 نیوتن بر میلیمتر مربع تولید میشود این در حالی است که بست بکسل استیل مقاومت کششی و تنسایل پایین تری نسبت به بست بکسل فولادی دارد و این مقدار در حالت حداکثری به 700 نیوتن بر میلیمتر مربع می رسد. این در حالی است که با وجود داشتن مقاومت کششی بالاتر بست بکسل فولادی دارای مقاومت محیطی پایین تری نسبت به مورد استیل می باشد که در ساختار فلزی خود از فلزهای فعالی چون کروم و نیکل بهره می گیرد. در کل انتخاب بین انواع و متریال های بست بکسل به جنس ، میزان بار و شرایط محیطی بستگی دارد. شایان ذکر است قیمت بست سیم بکسل استیل بالاتر می باشد.

TEL : 021-55414946 | 55787225
Fax : 02155787225
Email: info [at] powerboksel.ir
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation