تسمه حمل بار

تسمه حمل بارتسمه حمل بار که در تناژ مختلف تا 200 تن نیز تولید میشود ابزاری برای لیفت و حمل بار می باشد. از تسمه حمل بار اغلب برای لیفت بارهایی با سطوح حساس استفاده میشود و کاربری آنها نا محدود بوده و حتی برای جابجایی هواپیما و کشتی نیز از تسمه حمل بار استفاده میشود. تسمه حمل بار از بافت پارچه هایی با الیاف پلاستیکی که در مقاومت کششی مختلفی تولید میشوند بوجود می آید. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده تسمه حمل بار تخت تک لا، دو لا و چند لا و تسمه حمل بار گرد می باشد. همچنین ترکیباتی برای لیفتینگ و افزایش تنش اتصال در نگهداری بار توسط تسمه حمل بار با بکار گیری تسمه جغجغه بکار گرفته می شود.

مشخصات فنی تسمه حمل بار

تسمه حمل بار اغلب بصورت تخت مورد استفاده قرار می گیرد هر چند نمونه های گرد آن نیز بصورت حلقه اسلینگ وجود دارد. برای بالا بردن مقاومت کششی تسمه حمل بار تخت اغلب آن را با افزایش عرض و افزایش ضخامت بصورت 2 لا و چند لا بکار می گیرند. تسمه حمل بار با رنگ های مختلفی از زرد، سبر، طوسی، آبی، نارنجی و قرمز تولید میشود که برای برخی برند ها هر یک از این رنگ ها نشان از درجه خاصی از سختی می باشد. تسمه حمل بار تخت در طول های مختلف از 1 متر به بالا و با برند های متنوعی تولید میشود. تسمه حمل بار نیز مانند اسلینگ سیم بکسل در دو طرف دارای حلقه اسلینگ می باشد و همراه با متعلقاتی چون قلاب و شگل مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع تسمه حمل بار در پاور بکسل

تسمه حمل بار گرد 2 تنتسمه حمل بار گرد 2 تن

موجود
تسمه حمل بار تخت 3 تن 4 متری تسمه حمل بار تخت 3 تن 4 متری
3 Ton
موجود
تسمه حمل بار 2 تن تک لا تختتسمه حمل بار 2 تن تک لا تخت
2 ton
موجود
تسمه حمل بار 6 تن دوبلتسمه حمل بار 6 تن دوبل
6 تن
موجود

قیمت تسمه حمل بار

تسمه حمل بار دارای ابعاد، تعداد لایه های مختلف، متریال و استاندارد های مختلف، برند های مختلف تولید کننده، ضریب های امنیتی مختلف و متعلقات افزاینده مقاومت سایشی در رده های مختلفی هستند که هر یک بصورت مستقیم و غیر مستقیم بر قیمت تسمه حمل بار موثر هستند. تسمه حمل بار با قابلیت لیفتینگ بالا تر و در ابعاد بزرگتر، لایه های بیشتر دارای میزان متریال بکار رفته در تولید متفاوتی بوده و دارای قیمت های بالاتری هستند. ضریب امنیتی نیز که برای برخی از تسمه های حمل بار می تواند از 2 الی 6 برابر نیز باشد از موارد دیگر تعیین کننده تسمه حمل بار می باشد. برند های معتبر جهانی تولید کننده تسمه حمل بار نیز طبیعتا قیمتی بالاتر و گاهی تا چند برابر بالاتر از قیمت تسمه حمل بار تولید کارخانجات متفرقه چینی هستند.

افزودنی های مقاومتی تسمه حمل بار

مهمترین ضعف تسمه حمل بار برش و پارگی آن در تماس با سطوح تیز و برنده مانند لبه های تیز وزق های فلزی، نوک تیز و گوشه های اجسام تیز، قسمت های برش خرده سطوح بالاخص در جابجایی فلزات می باشد. از این رو برخی تولید کنندگان تسمه حمل بار با استفاده از راه کارهایی جهت افزایش مقاومت تسمه که در واقع جنسی پارچه ای از پارچه های سخت پلاستیکی با افزودنی های مقاومتی دارد می پردازند. یکی از این راهکارها استفاده از سیم فلزی در داخل بافت تسمه حمل بار بالاخص در دو سر بیرونی تخت تسمه ها می باشد که توسط برخی تولید کنندگان بالاخص تولید کنندگان آمریکایی تسمه حمل بار صورت می پذیرد. برخی تولید کنندگان اروپایی تسمه حمل بار راهکارهایی مانند روکش های ژلاتینی کشویی بر روی سطح تسمه قرار می دهند که در زمان لیفتینگ بار با قرار گرفتن این روکش بصورت تنظیم دستی در محل اتصال سطوح تیز از تماس مستقیم این سطوح با سطح پارچه ای تسمه حمل بار جلوگیری به عمل می آورند. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده انواع تسمه حمل بار دارای مقاومت کششی و سایشی و برشی بالا در ایران می باشد.

TEL : 021-55414946 | 55787225
Fax : 02155787225
Email: info [at] powerboksel.ir
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation