زنجیر لنگر

زنجیر لنگرزنجیر لنگر دسته ای خاص از زنجیر های صنعتی دریایی محسوب میشود که اغلب در سایز های بالا و بصورت اینچی تولید و عرضه میشود. زنجیر لنگر دارای استاندارد های تولید متفاوتی از زنجیر صنعتی معمولی می باشد و در سیستم بین المللی طبق استاندارد ISO1704 تولید میشود. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده سایز های مختلف زنجیر لنگر در ایران می باشد.

مشخصات فنی زنجیر لنگر

زنجیر لنگر علاوه بر ساختار دانه های زنجیر معمولی دارای یک میله نگه دارنده بینابینی در هر حلقه زنجیر می باشد که از بازی کردن موقعیت دانه ها و در هم روی آنها جلوگیری می کند. زنجیر لنگر اغلب در سایز های 1/2 اینچ (12 میلیمتر) الی 3 اینچ (76 میلیمتر) تولید میشود و در دو گرید U2 , U3 عرضه می شود. زنجیر لنگر با سایز 3 اینچ در بالاترین میزان دارای بالاترین بار مجاز 307 تن و بار شکست 438 تن می باشد که البته متعلق به زنجیر لنگر تولید کشور چین می باشد.

انواع زنجیر لنگر در پاور بکسل

سویول زنجیر لنگرسویول زنجیر لنگر

موجود

گرید های زنجیر لنگر

زنجیر لنگر که دارای شکل و استاندارد متفاوتی از زنجیر های حمل بار می باشد اغلب در گرید های فولاد سخت تولید میشود. با توجه به اینکه زنجیر لنگر برای حفظ مختصات کشتی های تجاری، باری و مسافربری مورد استفاده قرار میگیرد در اغلب موارد بالاخص در شرایطی که دریا دارای امواج باشد تحت بارهای بسیار شدیدی قرار می گیرد. در این موارد ممکن است حتی حرکت ناگهانی کشتی بر اثر باد و یا امواج باری شتاب دار و همراه با تنش بسیار بالا را به زنجیر لنگر وارد نماید. بدین ترتیب تنسایل مقاومتی زنجیر لنگر اغلب از گرید G80 به بالا انتخاب می شود. با توجه به ضعف فولاد در برابر آب و رطوبت و بالاخص آب دریا که مملو از نمک های خورنده می باشد در بسیاری از موارد زنجیر لنگر بصورت گالوانیزه گرم و یا بصورت رنگ شده مورد استفاده قرار می گیرد.

TEL : 021-55414946 | 55787225
Fax : 02155787225
Email: info [at] powerboksel.ir
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation