سیم بکسل گالوانیزه گرم

سیم بکسل گالوانیزه گرمسیم بکسل گالوانیزه گرم که از نوع فولادی با تنسایل بالا نیز تولید شده است دارای کاربری های محدودتری نسبت به دیگر انواع سیم بکسل با آبکاری سطحی دارد. سیم بکسل گالوانیزه گرم به سبب خواص مقاومت سطحی که در برابر زنگ زدگی دارد در محیط های مرطوب و گرم و حتی محیط هایی با گازهای رقیق و یا محلول های رقیق خورنده نیز دارای طول عمر بالایی است. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده انواع سیم بکسل گالوانیزه گرم با بافت های مختلف 6 استرندی و 8 استرندی می باشد.

مشخصات فنی سیم بکسل گالوانیزه گرم

سیم بکسل گالوانیزه گرم و سرد هر دو دارای روکشی از فلز زینک یا روی به اختصار شیمیایی Zn هستند. اما تفاوت این دو در نوع آبکاری گالوانیزه بکار رفته در آنها می باشد. سیم بکسل گالوانیزه سرد تنها یک روکش بسیار نازک سطحی از فلز روی دارد که در مغز سیم نفوذی ندارد و در دمای متوسط و حدود 260 درجه آبکاری می شود. سیم بکسل گالوانیزه گرم دارای یک لایه ضخیم از فلز روی بر روی سطح خارجی خود می باشد که طی فرایند آبکاری گالوانیزه گرم و در دمای حدود 600 درجه بر روی سطح خارجی سیم بکسل اضافه شده است. طی فرایند آبکاری گالوانیزه گرم فلز روی به مغز مفتول سیم بکسل نیز نفوذ کرده و حتی با ایجاد خراش سطحی بر روی سیم نیز در معرض زنگ زدگی قرار نمی گیرد.

انواع سیم بکسل گالوانیزه گرم در پاور بکسل

سیم بکسل 6 استرندی گالوانیزه گرمسیم بکسل 6 استرندی گالوانیزه گرم

موجود
سیم بکسل فولادی گالوانیزه گرمسیم بکسل فولادی گالوانیزه گرم

موجود

مقایسه قیمت خرید سیم بکسل گالوانیزه گرم با سرد

در اغلب موارد سیم بکسل های موجود در بازار یا روغن اندود هستند و یا با آبکاری گالوانیزه سرد ارائه می شوند مانند انواع سیم بکسل های آسانسوری، جرثقیل و حفاری. اما نمونه هایی از سیم بکسل گالوانیزه گرم نیز وجود دارد که مانند گالوانیزه سرد از فلز فوق فعال کروم برای روکش کاری استفاده شده است با این تفاوت که پروسه آبکاری گالوانیزه گرم در دمای بسیار بالاتری صورت می پذیرد و در واقع محلول فلز روی به داحل بافت سیم بکسل گالوانیزه گرم فرو می رود. قیمت خرید سیم بکسل گالوانیزه گرم به میزان چشم گیری بالاتر از سیم بکسل گالوانیزه سرد در همان بافت و قطر است. دلیل اول استفاده از میزان بیشتری فلز گران قیمت روی بر روی سطح خارجی مفتول های سیم بکسل می باشد و البته زمان بیشتر و پروسه دشوارتری که برای تولید سیم بکسل گالوانیزه سرد بکار می رود نیز به این دلیل می افزاید. علاوه بر این و شاید د راس همه دلایل دیگر کمبود واردات سیم بکسل گالوانیزه گرم در بازار نسبت به سیم بکسل گالوانیزه سرد می باشد که سبب افزایش چشم گیر این سیم بکسل دارای آبکاری در بازار شده است.

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation