تیفور

تیفورتیفور در واقع نوعی وینچ دستی از نوع سیم بکسلی می باشد که از آن برای کشیدن بار بر روی سطوح و همچنین برای لیفتینگ بار استفاده میشود. تیفور نام خود را از مخترع خود که در طی دوران جنگ جهانی این ماشیم مکانیکی را برای کشیدن بار بر روی سطوح اختراع نمود گرفته است. تیفور ها دارای ساختار مکانیکی ساده ای دارند و به نوعی کارکرد آنها مانند پولیفت ها می باشد. در واقع پولیفت کارکردی بینابینی وینچ و پولیفت دارد.

مشخصات فنی تیفور

پولیفت ها با قرار گرفتن بر روی سطوح از یک طرف با قلاب به تکیه گاه متصل شده و از طرف دیگر با گرداندن اهرم اتصال به جمع کردن سیم بکسل می پردازند که طی این فرایند بار متصل به قلاب سیم بکسل به تدیج به تیفور نزدیکتر میشود پروسه ای که از آن هم به منظور کشیدن بار بر روی سطوح شیب دار استفاده می شود و هم برای لیفتینگ بار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دنبال وسیله ای با قیمت مناسب هستید تا باری برابر با 5 تن را تا ارتفاع 30 متری تنها با نیروی اهرمی تک دستی بلند کنید تیفور انتخاب مناسبی می باشد. تیفور ها دارای ظریب امنیتی و دقت بالایی نیز هستند. با توجه به قابلیت افزایش ارتفاع اهرم تیفور کار با تیفور می تواند به مراتب راحت تر از پولیفت ها باشد. علاوه بر این در جابجایی زاویه ای برابر اغلب میزان جابجایی حاصل از تیفور ها بیشتر از پولیفت ها می باشد. علاوه بر این تیفور ها در پایین گذاشتن بار ها نیز دارای ظریب امنیتی بالاتری حتی از جرثقیل های دستی هستند.

انواع تیفور در پاور بکسل

تیفور دستی 800 کیلوگرمتیفور دستی 800 کیلوگرم

موجود
تیفور 1800 کیلوگرمی دستیتیفور 1800 کیلوگرمی دستی

موجود
تیفور 3.2 تن Super Tilتیفور 3.2 تن Super Til
3.2 Ton
موجود
تیفور 800 کیلویی SUPER TIL سری S-7تیفور 800 کیلویی SUPER TIL سری S-7

موجود

قیمت خرید تیفور

قیمت خرید تیفور اغلب تحت تاثیر 3 فاکتور اساسی قرار دارد که عبارتند از برند تولید کننده تیفور، تناژ و قابلیت وزنی تیفور و طول سیم بکسل اتصال بکار رفته در آن. البته با توجه به اینکه با بالا رفتن توان کاری و قابلیت وزنی تیفور قطر سیم بکسل اتصال نیز بالا می رود شاید توان کاری و تناژ فاکتور مهمتری در قیمت خرید تیفور محسوب شود. اغلب تیفور های موجود در بازار با 3 توان وزنی 800، 1600 و 3200 کیلوگرم عرضه میشوند که این توان برای قابلیت لیفتینگ آنها بوده و قابلیت کشش تیفور بر روی سطوح شیب دار از این میزان بالاتر می باشد. برخی کارخانجات تولید کننده تیفور طول های متفاوتی از اتصال سیم بکسلی را بر روی یک وزن مشخص برای کاربران در نظر گرفته اند.

TEL : 021-55414946 | 55787225
Fax : 02155787225
Email: info [at] powerboksel.ir
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation