پولیفت

پولیفتپولیفت ابزاری برای بلند کردن و جابجایی بار است که در جاهای خاصی که دسترسی کمتری به بار وجود دارد کارایی موثری دارد
پولیفت برای بسته بندی بار و اجسام سنگنین نیز خیلی گزینه مناسبی است
ساختار پولیفت به گونه ای است که در جابجایی اجسام در جهات مختلف از آن به عنوان یک اهرم استفاده می شود که امکان استفاده در زاویای مختلف را نیز فراهم می کند.
یکی از تفاوت های اصلی پولیفت با قرقره در این است که پولیف ها با دارا بودن حالت خنثی به زنجیر امکان می دهند که آزدانه بچرخد واجسام را با سرعت بیشتری جابجا کند.
پولیفت ها در دو مدل تک قلاب و دو قلاب تولید می شوند و برای جابجایی می توانند از زنجیر استاندارد یا زنجیر غلتکی استفاده کنند.
از انواع تک قلاب پولیفت معمولا برای اجسامی تا وزن 3 تن استفاده می شود ومدل دو قلاب برای بار هایی تا وزن 9 تن کاربرد دارد
پولیفت کاربرد بسزایی در صنایع دارد از جمله صنایع ساختمان سازی , صنایع لیفتینگ ,صنایع الکتریکی, کشتی سازی و...

مشخصات فنی پولیفت

پولیفت ابزاری است برای بلند کردن وکشیدن بار ها واجسام سنگین و حجیم, همچنین از پولیفت برای بسته بندی بارهای بزرگ وسنگین استفاده می شود پولیفت به دو حالت عمودی و کشنده قادر به بلند کردن و جابجایی بار است که در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد پولیفت انواع مختلفی مانند پولیفت زنجیری,پولیفت سیم بکسلی,پولیفت تسمه ایی .... در تناژهای مختلف دارد
انواع تناژهای پولیف از 800 کیلوگرم شروع شده و تا 9 تن ادامه دارد

انواع پولیفت در پاور بکسل

پولیفتپولیفت
15 تن
موجود
پولیفتپولیفت
.8 تن
موجود
پولیفتپولیفت
1.6 تن
موجود
پولیفتپولیفت
10 تن
موجود
پولیفتپولیفت
6.3تن
موجود
پولیفتپولیفت
3.2تن
موجود
پولیفتپولیفت
1.6 تن
موجود
پولیفتپولیفت
6.3تن
موجود
پولیفتپولیفت
.8 تن
موجود
پولیفتپولیفت
3.2تن
موجود
پولیفتپولیفت
.8 تن
موجود
پولیفتپولیفت
.75 تن
موجود
پولیفتپولیفت
1.5 تن
موجود
پولیفتپولیفت
3 تن
موجود
پولیفتپولیفت
3تن
موجود
پولیفتپولیفت
6 تن
موجود
پولیفتپولیفت
1.6 تن
موجود

پولیفت چیست

انجام بعضی کارها مثل جابجایی اجسام سنگین خصوصا در جهت عمودی و یا بسته بندی اشیا و اجسام بزرگ که حجیم و سنگین هستند به راحتی امکان پذیر نیست و باید از ابزاری کمکی مناسب جهت انجام چنین کارهایی کمک گرفت. یکی از این ابزار پولیفت هست. حالا ممکن هست این در ذهن تان مطرح شود پولیفت چیست؟پولیفت ابزاری است که با استفاده از یک زنجیر فولادی با ضخامت بالا در جابجایی اجسام سنگین در جهت عمودی و یا کشیدن آن ها در یک راستای دلخواه به شما کمک می کند.
با نصب پولیفت به اجسام مورد نظر,امکان جابجایی و انتقال آن ها به مکان دیگر فراهم خواهد کرد.این انتقال به کمک دسته متحرکی که برای این ابزار تعبیه شده امکان پذیر شده است.

تفاوت پولیفت با قرقره

در جابجایی اجسام در جهت های مختلف از پولیفت به عنوان یک اهرم دستی استفاده می شود که امکان استفاده در زاویه های مختلف را نیز فراهم می کند.
یکی از تفاوت های اصلی پولیفت با قرقره در این است که پولیفت ها با دارا بودن حالت خنثی به زنجیر این امکان را دارند که آزادنه بچرخند و اجسام با سرعت بیشتری جابجا کنند.
پولیفت ها در دو مدل تک قلاب و دو قلاب تولید می شوند و برای جابجایی می توانند از زنجیر استاندارد یا زنجیر غلتکی استفاده کنند.
از انواع تک قلاب این ابزار معمولا برای اجسامی تا وزن 3 تن استفاده می شود و مدل دو قلاب برای بار هایی تا وزن 6 تن کاربرد دارد

اجزای پولیفت چیست؟

بعد از شناخت این ابزار حالا شما را با قسمت های تشکیل دهنده پولیفت آشنا می کنیم.
.بدنه اصلی
.چرخ دنده
.دستگیره متحرک
.میله متصل به دو چرخ دنده
.ضامن چرخ دنده
.قلاب ثابت
.قلاب متحرک
.زنجیر متحرک
.قطعه محافظ زنجیر
.فنر چرخ دنده
.فنر توقف چرخ دنده
.قرقره آوی

قیمت پولیف و انواع برندهای آن

قیمت پولیفت بر حسب برند و تناژ آن متغییر است,مانند پولیفت ویتال(VITAL)ساخت ژاپن در تناژ های .8 تن, 1تن,2تن, 3تن, ...9تن که تولید می شود همچنین ارتفاع بالا بر این پولیفت ها گاهی 1.5 متر و یا 3 متر هستند پس قیمت هر پولفیت به برند محصول,تناژ آن و همچنین ارتفاع استنارد بالابر آن بستگی دارد
شما عزیزان در صورت نیاز برای استعلام قیمت پولیفت در هر برند و تناژ می توانید با کار شناسان شرکت بازرگانی پاوربکسل تماس حاصل فرمایید

پولیفت و تیفور چه تفاوتی با هم دارند؟

هر دو این ابزار یک عمل کرد دارند و در صدد رفع نیاز انسان جهت جابجایی اشیا سنگین هستند. اما سوالی که مطرح می شود این است که این دو وسیله جه تفاوتی با یک دیگر دارند و کدام را بخریم؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که پولیفت برای مواقعی مناسب است که شما دسترسی به بار و وسیله مد نظر داشته باشید. اما تیفور به گونه ایی طراحی شده که برای قطعه های غیر قابل دسترس هم کارایی دارد. انتخاب این که کدام یک از این دو محصول را بخرید بستگی به نیاز شما درد.

مزایای استفاده از پولیفت و انواع آن

-عدم نیاز به منبع تغذیه
-قیمت مناسب و ارزن تر از بالابر برقی
-کشش و جابجایی تجهیزات در زوایای مختلف
-نگهداری راحت
انواع مختف پولیفت عبارتند از
1-پولیفت دستی
2-پولیفت زنجیری
3-پولیفت سیم بکسلی
4-پولیفت تسمه ای

نحوه نگهداری از پولیفت و تیفور چگونه است؟

نگهداری از این وسیله بسیار ساده است چرا که ابعاد کم حجم و کوچکی داشته و وزن آنها نیز کم است. اما نکته حائز اهمیتی که وجود دارد و باید به آن توجه کنید این است که آنها را در محیط مرطوب و ... قرار ندهید که دچار زنگ زندگی نشوند. این دستگاه ها طول همر مفید طولانی دارند و به جرات می توان گفت تنها عاملی که موجب خرابی آن می شود زنگ زدگی است. نکته مهم دیگر که نیاز به توجه دارد این است که در هنگام جمع کردن آنها از جای گیری درست سیم بکسل و زنجیر در تیفور و پولیفت خاطر جمع شوید تا سیم یا زنجیر آنها دچار پیج خوردگی نشوند.

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation