مگنت

مگنتلیفتر مگنت چیست؟ امروزه با توجه به پیشرفت های علمی صورت گرفته, انجام اغلب فعالیت های صنعتی به دشواری گذشته نبوده و دستگاه های ساخته شده موجود, انجام این کار ها را تسهیل بخشیده اند. یکی از این دستگاه ها لیفتر مغناطیسی یا همان مگنت لیفتر است. این مگنت ها می توانند در جابجایی بارهای سنگینی نظیر صفحات و اوراق فلزی, قالب های پرس, ورق های فلزی, لوله های فلزی و همچنین بارگیری و تخلیه ماشین آلات و..., کمک بسیار شایانی کنند. به کمک مگنت ها, باز دهی کارها افزایش یافته و در وقت نیز صرفه جویی شده همچنین ضریب ایمنی کار ها را تا سطح قابل توجه ایی بالا می برند. گستردگی فعالیت مگنت ها به عنوان بالابر باعث شده است, که از آنها به وفور در اسکله ها, انبار ها, کارخانه ها, صنایع پتروشیمی, ماشین سازی, ریخته گری و بسیاری از صنایع دیگر استفاده شود و جابجایی بارها به کمک مگنت ها انجام گیرد.

مشخصات فنی مگنت

مگنت لیفت (مگنت دستی) ابزاری مغناطیسی است که برای بالا بردن و جابجایی انواع بارها خاص به طور مثال لوله ها یا ورق های فلزی به کار گرفته می شود. مگنت ها در تناژ های مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردند, این تناژ ها از یک صد کیلوگرم شروع شده تا چند هزار کیلوگرم نیز ادامه دارند. مگنت دستی با خاصیت آهن ربایی کار می کند. این دستگاه شامل یک اهرم است که با چرخاندن آن بار به مگنت متصل شده و بلاعکس بار از آن جدا می گردد. مگنت ها بدون نیاز به جریان برق و یا هیچ انرژی دیگری عمل جابجایی بار را انجام می دهند. مگنت ها به وسیله میدان مغناطیسی بار های فلزی را جابجا می کنند.

انواع مگنت در پاور بکسل

مگنت لیفت 600 کیلوگرممگنت لیفت 600 کیلوگرم

موجود
مگنت لیفت 800 کیلوگرممگنت لیفت 800 کیلوگرم

موجود
مگنت لیفت 1 تنمگنت لیفت 1 تن

موجود
مگنت لیفت 2 تنمگنت لیفت 2 تن

موجود
مگنت صنعتی 3 تنمگنت صنعتی 3 تن

موجود
مگنت صنعتی 5 تنمگنت صنعتی 5 تن

موجود
مگنت صنعتی 6 تنمگنت صنعتی 6 تن

موجود
مگنت صنعتی 7 تنمگنت صنعتی 7 تن

موجود
مگنت صنعتی 8 تنمگنت صنعتی 8 تن

موجود
مگنت 100 کیلوگرممگنت 100 کیلوگرم

موجود
مگنت لیفت 300 کیلوگرممگنت لیفت 300 کیلوگرم

موجود
مگنت لیفت 200 کیلوگرممگنت لیفت 200 کیلوگرم

موجود
مگنت لیفت 400 کیلوگرممگنت لیفت 400 کیلوگرم

موجود
مگنت لیفت 500 کیلوگرممگنت لیفت 500 کیلوگرم

موجود
مگنت دستی مگنت دستی
تن 1
موجود

قیمت فروش انواع مگنت لیفت و مگنت صنعتی در شرکت بازرگانی پاور بکسل

پاوربکسل مگنت صنعتی
شرکت بازرگانی پاور بکسل وارد کننده و فروشنده انواع مگنت صنعتی
فاکتورهای متعددی در قیمت مگنت صنعتی تاثیر گذار هستند. ازجمله این فاکتور ها تناژ مگنت, برند آن است. فروش مگنت 1تن, مگنت 2 تن,....در پاور بکسل شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت خرید مگنت صنعتی با مشاوران فروش ما در پاوربکسل تماس حاصل فرمایید.

طرز کار با مگنت صنعتی(مگنت لیفت)کار با مگنت مغناطیسی بسیار آسان تر از دیگر ادوات لیفینگ مانند جرثقیل و ادوات دیگر است. مگنت ها نیازی به انرژی از بیرون ندارند, انرژی هایی مانند برق و دیگر انرژی ها, بلکه با نیروی مغناطیسی که در آن تعبیه شده است کار می کنند. برای اتصال به جسم مورد نظر کافی است سطح صاف کف مگنت بر روی صاف ترین قسمت جسم قرار دهیم
پاوربکسل مگنت صنعتی
پس از آن دکمه فشاری که روی اهرم فلزی مگنت وجود دارد را به داخل فشار بدهیم و در همان حالت نگه داشته و اهرم را 90 درجه بچرخانیم تا اتصال بر قرار شود این اهرم در اصل همان سویچ قطع و وصل خاصیت مغناطیسی مگنت است
پاوربکسل مگنت لیفت
پاوربکسل مگنت صنعتی

سپس قلاب جرثقیل در شگل مگنت وصل می کنیم, بعد از حمل و جابجایی جسم مورد نظر کافیست همان دکمه اهرم را به داخل فشار بدهیم تا اهرم به حالت اولیه برگرد, تا اتصال مگنت به جسم فلزی قطع گردد. به همین راحتی مگنت اجسام را جابجا می کند.
پاوربکسل مگنت لیفت

پاوربکسل مگنت صنعتی

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation