مهارکش

مهارکشمهارکش ها از اتصالات مشترک سیم بکسل و زنجیر محسوب میشوند هر چند عمده استفاده آنها همراه با سیم بکسل می باشد. مهارکش ها در واقع نقش جغجغه برای تسمه حمل بار را برای زنجیر و سیم بکسل ایفا می کنند و از آنها برای تغییر طول اتصال سیم بکسل و زنجیر استفاده میشود. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده سایز های مختلف مهارکش از 1/4 الی 10 اینچ و در تناژ مختلف از 1 الی 200 تن می باشد. مهارکش ها هم در گرید های مختلف فولادی تولید میشوند و هم بصورت استیل و آلیاژ فولادی. مهارکش های استیل اغلب بصورت آبکاری شده گالوانیزه عرضه میشوند.

مشخصات فنی مهارکش

مهارکش ها متناسب با نوع اتصال می توانند دو سر حلقه، دو سر قلاب، یک سر حلقه یک سر قلاب، دو سر سوکت، یک سر سوکت یک سر حلقه و مهارکش های دو سر شگل باشند. مهارکش ها در دو شکل تخت و لوله ای تولید میشوند که متناسب با کارکرد انتخاب میشوند اما اغلب مهارکش های موجود در بازار از نوع تخت می باشد. مهارکش ها از سیستم اتصال پیچی استفاده می کنند بدین ترتیب که برای محکم کردن اتصال سیم بکسل و زنجیر و برای کاهش و افزایش طول اتصال دارای یک میله فولادی تمام دنده به شکل پیچ هستند که با باز و بسته شدن در داخل لوله مهارکش به تغییر طول اتصال می پردازد. بازرگانی پاور بکسل آماده ارائه خدمات مشاوره خرید و استعلام قیمت انواع مهارکش های صنعتی می باشد.

انواع مهارکش در پاور بکسل

مهارکش فولادی یک سر حلقه یک سر قلابمهارکش فولادی یک سر حلقه یک سر قلاب

موجود
مهارکش لوله ای استیل دو سر سوکتمهارکش لوله ای استیل دو سر سوکت

موجود
مهارکش استیل 316 دو سر قلابمهارکش استیل 316 دو سر قلاب

موجود

قیمت خرید مهارکش

مهارکش ها در انواع بسیار متعدد در سایز های مختلف و با متریال های مختلفی تولید می شوند و از این رو قیمت خرید مهارکش تابع فاکتور های بسیار متعددی است. شاید یکی از تاثیر گذار ترین فاکتور ها بر قیمت مهارکش جنس آن باشد که می تواند در گرید های مختلفی فولادی و در دو گرید کاربردی استنلس استیل یعنی گرید های 304 و 316 باشد که در این صورت به سبب قیمت بالاتر جهانی استنلس استیل مهارکش استیل 316 دارای قیمت بالاتری از دیگر موارد می باشد. طبیعی است که مهارکش های در سایز بزرگتر نیاز به متریال بیشتر داشته و قیمت بالاتری نیز دارند. از نظر شکل ظاهری نیز قیمت مهارکش هم به شکل نگهدارنده تخت و گرد و هم به نوع سری مهارکش بستگی دارد. در شکل و قطر برابر معمولا مهارکش های لوله ای دارای متریال مصرفی بالاتر و در نتیجه قیمت بالاتری نیز هستند. از نظر سری های مختلف باید گفت بر حسب موجودیت مهارکش است که قیمت مشخص می شود بدین معنا که هر قدر نوع خاصی از سری در سایز مشخص کم یاب تر باشد قیمت آن نیز در بازار بالاتر می باشد.

انواع و فراوانی سری های مهارکش ها

سری های مختلف مهارکش ها دارای شکل های مختلفی بوده و فراوانی متفاوتی نیز دارند. برخی از سری های مهارکش ها محدودیت هایی نیز در استفاده دارند. بعنوان مثال مهارکش هایی که یک سر آنها قلاب است همواره می بایست تحت تنش کششی قرار داشته باشند و به محظ قطع شدن تنش کششی بر روی آنها که می تواند از شل شدن اتصال زنجیر و یا سیم بکسل باشد سبب باز شدن کامل و حتی جدا شدن اتصال بصورت کامل شود. از نظر فراوانی مهارکش های یک سر حلقه و یک سر قلاب به سبب قابلیت هایی که دارند و راحتی و ارزانی اتصال بیش از موارد دیگر در بازار یافت می شوند. از طرفی مهارکش هاس دو سر سوکت و یک سر حلقه و یک سر سوکت به سبب استفاده کمتری که در کاربری های صنعتی دارند دارای مصرف اندک تر و فراوانی پایین تری هستند. بطور کلی از نظر شکل نگهدارنده نیز فراوانی مهارکش تخت بسیار بالاتر از مهارکش لوله ای بوده و اغلب مهارکش های لوله ای موجود در بازار از نوع استنلس استیل هستند.

TEL : 021-55414946 | 55787225
Fax : 02155787225
Email: info [at] powerboksel.ir
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation