راهنمای خرید بهترین پولیفت

مزایای استفاده از این ابزار زیاد است. در صورت انتخاب صحیح,آنها بسیار کم هزینه بوده و نگهداری آنها نیز بسیار راحت است.
راه نادرست در مورد خرید این ابزار, تصمیم گیری بر اساس قیمت است. اگر یک مورد مناسب را برای کار انتخاب کنید, بدون هیچ مشکلی می تواند ماندگاری بالایی داشته باشد.
ارزش پول و وقت شما برای سرمایه گذری در ایمن ترین گزینه خواهد بود تا بالابر شما در تمام طول عمر خود به بهترین وجه عملکرد خود را انجام دهد.

حالا چگونه می توان کالای مناسب را برای خود انتخاب کرد؟ ما پارمترهای اصلی انتخاب را در این بخش به شما ارائه کرده ایم:

ظرفیت مناسب

این وسیله کاربردی,با ظرفیت های مختلفی از .5 تن تا 15 تن در بازار موجود می باشد که بر اساس نیاز طراحی شده اند. بنابراین حداکثر وزن مورد نیاز خود را در نضر بگیرید و سعی کنید با خیال راحت انتخاب نمایید. نیازی به خرید پولیفت 10 تنی برای حرکت وزنه 2 تنی نیست.

فاصله LIFT

در هنگام خرید, باید به ارتفاع بالابری آن دقت نمایید.این فاصله از بالابر تا بار برداشته شده است. معمولا ارتفاع 3 متر یا 6 متر رایج است.

قطعات قابل تعویض

مدلی خریداری کنید که شامل قطعات استاندارد و قابل تعویض باشد. این امر باعث می شود وقتی ابزارتان نیاز به تعویض قطعات فرسوده یا شکسته دارد, آمادگی لازم را داشته باشید.

زنجیر استیل آلیاژ

مشخصات فنی را بخوانید تا مطمن شوید قاب و روکش از آلیاژ الومینیوم قوی است. زنجیر دستی باید گالوانیزه شود و مواد زنجیر بار باید از جنس استیل آلیاژی درجه 80 باشد.

محیط

نوع مکانی که در آن از این وسیله استفاده می شود,در نضر داشته باشید, آیا گرم, سرد, انفجاری است. توجه به این پارامتر بسیار مهم است چرا که باید بر حسب شرایط و محیطی که در آن کار می کنید, مدلی را انتخاب نمایید که طول عمر و عملکرد و دوام آن را تضمین نماید.

پولیفت

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2022 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation