سیم بکسل

سیم بکسل

سیم بکسل ابزاری صنعتی برای بلند کردن، حمل کردن و جابجایی اجسام سنگین می باشد که همراه با متعلقاتی برای اتصال به بار بکار گرفته میشود. سیم بکسل اغلب از جنس فولادی در گرید های مختلف و گاهی نیز از جنس استیل تولیدو عرضه میشود. سیم بکسل ها دارای بافت های گوناگونی هستند که هر یک دارای مشخصه مکانیکی ویژه ای از تنسایل، مقاومت کششی، مقاومت حرارتی، انعطاف، مقاومت محیطی در برابر زنگ زدگی می باشد. پارو بکسل وارد کننده انواع سیم بکسل های مغز کنفی و مغز فولادی با ساختار های مختلف استاندارد، سیل، وارینگتون و فیلر می باشد. از سیم بکسل در بسیاری از صنایع سبک و سنگین شامل نفت و پتروشیمی، آسانسور و ساختمان، حفاری چاه ها، جرثقیل و لیفتینگ و همچنین در برش سنگ بصورت مستقیم و غیر مستقیم استفاده میشود.

اتصالات سیم بکسل

اتصالات سیم بکسل

اتصالات سیم بکسل دارای دسته بندی های مختلف از انواع سایز، متریال و برند می باشد که برای اتصال سیم بکسل به بار جهت لیفتینگ، اتصالات سیم بکسل بر روی پل های معلق، اتصالات جرثقیل سقفی سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرند. اغلب اتصالات سیم بکسل با اتصالات زنجیر مشترک بوده و در تولید آنها از گرید های مختلف و معمولا بسیار بالای فولادی و بر حسب نیاز گاهی از گرید های استیل استفاده شده است. اتصالات سیم بکسل اغلب شامل انواع قلاب، انواع شگل یو و شگل نعلی شکل، انواع مهارکش ها، بست سیم بکسل، انواع گوشواره و بوش های پرس، حلقه فولادی و لینک اتصال می باشد. پاور بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع سایز ها و گرید های اتصالات سیم بکسل در ایران می باشد. گرید های فولادی بسیار بالا تا گرید 2160 و گرید های استیل متفاوت برای اتصالات سیم بکسل مورد استفاده قرار می گیرد.

اسلینگ سیم بکسل

اسلینگ سیم بکسل

اسلینگ سیم بکسل در واقع محصولی تولید شده به منظور اتصال به بار و لیفتینگ می باشد. اسلینگ سیم بکسل در دسته ابزار آلات حساس مکانیکی محسوب میشود که مراحل تولید و تست آن بسیار دقیق انجام میشود. اسلینگ های سیم بکسل هم بصورت تک شاخه و هم بصورت 2 شاخه، 3 شاخه و 4 شاخه برای لیفتینگ اجسام چند بعدی مورد استفاده قرار میگیرند. اسلینگ سیم بکسل هم بصورت گیس بافت تولید میشود و هم بصورت پرسی و حالت ترکیبی نیز که تلفیقی از روش گیس بافت و پرس است در تولید این ابزار آلات مورد استفاده قرار می گیرد. اسلینگ سیم بکسل اغلب همراه با استانداردهایی شامل آنالیز مربوط به سیم بکسل و تست کشش بین دو فک قدرتمند جهت بررسی استحکام پرس، بافت و سیم عرضه میشود. پاور بکسل عرضه کننده انواع اسلینگ سیم بکسل در ایران می باشد.

جرثقیل و ادوات لیفتینگ

جرثقیل و ادوات لیفتینگ

پاور بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع جرثقیل های سقفی شامل جرثقیل دستی و برقی زنجیری و سیم بکسلی با برند های مختلف در ایران می باشد. واردات و عرضه انواع و کلیه ادوات لیفتینگ و جابجایی بار شامل انواع تیفور، پولیفت، تسمه حمل بار، انواع وینچ های برقی و دستی زنجیری و وینچ سیم بکسلی در تناژ مختلف، انواع بالابر ها و جک پالت. همچنین پاور بکسل ارائه دهنده خدمات مشاوره قبل از خرید انواع جرثقیل های برقی و دستی و خدمات سرویس و تعمیرات این ماشین آلات صنعتی می باشد. کلیه ادوات لیفتینگ شامل جرثقیل ها همراه با کلیه متعلقات انواع و سایز های مختلف زنجیر و سیم بکسل با ساختار مناسب جرثقیل عرضه میشود. تسمه های حمل بار در تناژ مختلف و بصورت تخت و گرد محصول کشور چین و تایوان عرضه میشود.

سیم بکسل گوستاولف پاور بکسل
سیم بکسل گوستاولف
سیم بکسل کیس وایر پاور بکسل
سیم بکسل کیس وایر
جرثقیل VITAL پاور بکسل
جرثقیل VITAL
سیم بکسل چینی پاور بکسل
سیم بکسل چینی

قیمت سیم بکسل در پاور بکسل

فاکتور های بسیاری بر قیمت سیم بکسل ها تاثیر مستقیم دارند. بگونه ای که حتی گاهی دو ساختار و سایز سیم بکسل به سبب گرید های مختلف، استاندارد ها و تست های مختلف و تولید شده تحت نام و برند مختلف می تواند قیمت هایی تا چند برابر متفاوت داشته باشند. برخی عوامل موثر بر قیمت سیم بکسل دائمی و منطقی و برخی عوامل مانند کمبود سایز یا ساختاری خاص بصورت غیر مستقیم و غیر دائمی بر قیمت سیم بکسل ها تاثیر می گذارند. با این وجود عوامل و فاکتور های موثر دائمی بر قیمت سیم بکسل را می توان به قرار زیر دسته بندی نمود.

سیم بکسل آسانسوری

سیم بکسل آسانسوری
سیم بکسل آسانسوری | پاور بکسل عرضه کننده سیم بکسل آسانسوری در ایران. فروش و استعلام قیمت سایز های مختلف سیم بکسل آسانسوری روغن اندود و گالوانیزه

سیم بکسل نتاب

سیم بکسل نتاب
سیم بکسل نتاب | بازرگانی پاور بکسل وارد کننده انواع سیم بکسل نتاب تمام فولادی در ایران در سایز های مختلف 14، 16، 18، 20 و 22 میلیمتر. قیمت سیم بکسل نتاب

سیم بکسل جرثقیل

سیم بکسل جرثقیل
سیم بکسل جرثقیل | پاور بکسل عرضه کننده سایز های مختلف جرثقیل سیم بکسل دستی و برقی برای اتصالات ترولی و بار. استعلام قیمت سیم بکسل جرثقیل ساختار 6 استرندی

سیم بکسل حفاری

سیم بکسل حفاری
سیم بکسل حفاری | پاور بکسل وارد کننده سیم بکسل های حفاری در سایز های مختلف. سیم بکسل حفاری گالوانیزه 6 استرندی. قیمت سیم بکسل حفاری

سیم بکسل استیل

سیم بکسل استیل
سیم بکسل استیل | بازرگانی پاور بکسل وارد کننده گرید های مختلف سیم بکسل استیل بافت 7X7 و بافت 6X19 . فروش و استعلام قیمت سیم بکسل استیل 304 و 316

سیم مهاری

سیم مهاری
سیم مهاری | بازرگانی پاور بکسل وارد کننده انواع سیم مهاری با ساختار های 1X7, 1X19 برای مهار بار پل ها و دکل ها. استعلام قیمت سیم مهاری

دفتر فروش
  • آدرس :خیابان قزوین، ابتدای خیابان مخصوص، پلاک 3،
  • تلفن فروشگاه : 021-55414946 | 55787225
  • تلفن دفتر : 09124653618
  • فکس : 02155787225
  • ایمیل : info@powerboksel.ir
متعلقات سیم بکسل و جرثقیل دستی زنجیر

سیم بکسل مصرفی صنایع

سیم بکسل ها بسته به موادی که در تولید آنها بکار رفته است و متناسب با ساختار و بافتی که دارند دارای مشخصات مکانیکی و شیمیایی متفاوتی هستند که آنها را برای مصرف در صنایعی خاص ایده آل می سازد. در برخی از صنایع نیاز به سیم بکسل با مقاومت کششی بالاتر بوده که متناسب با آن از سیم بکسل فولادی با تنسایل بالا استفاده میشود، در برخی دیگر از صنایع نیاز به سیم بکسل هایی با انعطاف بالا و مقاومت سایشی مناسب، مقاومت حرارتی و مقاومت در برابر زنگ زدگی بالا، مقاومت در برابر گردش و باز شدن در ارتفاعات بالا، روکش دار و محفوظ ار تماس مستقیم با بیرون، سبک و با قابلیت عدم جذب آب و روغن بصورت متغرق و ... می باشند. بر این اساس است که گونه هایی متفاوت از سیم بکسل ها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

آخرین محصولات پاور بکسل

سیم بکسل بافت سیل SEALE

یکی از بافت های پر کاربرد سیم بکسل می باشد که بیشتر در مورد سیم بکسل هایی با 6 و 8 استرند بکار گرفته میشود. در این بافت سیم بکسل از تعداد برابری مفتول در استرند های لایه های داخلی و خارجی استفاده شده است. سطح بیرونی استرند ها توسط مفتول هایی با قطر بیشتر و مغزی هر استرند از مفتول هایی به قطر کم تولید شده است تا مقاومت سایشی بالایی داشته باشد.

سیم بکسل بافت استاندارد STANDARD

ساده ترین نوع بافت سیم بکسل بافت استاندارد آن می باشد که در آن در تمام لایه ها و در تمام طول استرند از مفتول هایی با قطر برابر استفاده شده است. تولید سیم بکسل با بافت استاندارد نیازمند صرف انرژی و زمان کمتری می باشد. بسیاری از سیم بکسل های بکار رفته در صنایع حفاری، سیم بکسل های کاربری های عمومی و جرثقیل از ساختار های بافت استاندارد هستند. پاور بکسل وارد کننده سیم بکسل با بافت استاندارد STANDARD می باشد.

سیم بکسل بافت وارینگتون WARRINGTON

یکی از انواع بافت خاص سیم بکسل که دارای انعطاف بسیار بالایی می باشد بافت وارینگتون می باشد. در بافت وارینگتون سیم بکسل ها در لایه های داخلی هر استرند در قطر های مختلف بصورت یکی در میان مورد استفاده قرار می گیرند و گاهی در این بافت از سیم بکسل از 3 قطر مختلف در استرند های داخلی و خارجی استفاده میشود. این بافت بصوزت ترکیبی با بافت سیل SEALE نیز تولید می شود. پاور بکسل خرید و فروش سیم بکسل با بافت وارینگتون WARRINGTON می باشد.

سیم بکسل بافت فیلر FILLER

کاربری بافت فیلر FILLER نسبت به بافت های دیگر سیم بکسل اندک می باشد. در بافت نوع فیلر همانطور که از اسم آن بر می آید برای پر کردن فضای بین لایه ای استرند ها از یک سیم مفتول با سایز بسیار پایین استفاده شده است. سیم بکسل بافت فیلر به جز مفتول نازک دارای مفتول هایی با قطر برابر سرتاسر سیم می باشد و دارای مقاومت سایشی بالایی است. بازرگانی پاور بکسل مشاوره خرید سیم بکسل بافت فیلر در ایران.

TEL : 021-55414946 | 55787225
Fax : 02155787225
Email: info [at] powerboksel.ir
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation