سیم بکسل مرغداری

سیم بکسل مرغداریسیم بکسل مرغداری که برای اتصالات آب خوری نیپل و دانخوری ها مورد استفاده قرار میگیرد از جنس فولادی و با مغزی الیافی از کنف تولید میشود. سیم بکسل مرغداری دارای تنسایل مقاومتی پایینی می باشد چرا که از آن با اهداف لیفتینگ استفاده نمیشود بلکه در واقع وسیله ای برای اتصال اجزای ماشین های مختص مرغداری ها می باشد. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده انواع سیم بکسل مرغداری بر روی قرقره های 1000 متری چوبی می باشد.

مشخصات فنی سیم بکسل مرغداری

سیم بکسل مرغداری با ساختار 6X12 تولید میشود و در سایز های مختلف بصورت آبکاری شده گالوانیزه عرضه میشود. سیم بکسل مرغداری در سایز های پایین از 1.5 میلیمتر الی 12 میلیمتر مورد استفاده قرار میگیرد اما پر مصرف ترین سایز آن 6 و 8 میلیمتر هستند. تنسایل مقاومتی سیم بکسل مرغداری اغلب بسیار پایین و حدود 1560 کیلو نیوتن بر میلیمتر مربع KN/mm2 می باشد چرا که با مقاصد لیفتینگ بار مورد استفاده قرار نمی گیرد. بازرگانی پاور بکسل آماده ارائه مشاوره خرید انواع سیم بکسل، زنجیر و متعلقات به مشتریان عزیز می باشد.

انواع سیم بکسل مرغداری در پاور بکسل

سیم بکسل مرغداری ساختار 6X12سیم بکسل مرغداری ساختار 6X12

موجود

قیمت خرید سیم بکسل مرغداری

سیم بکسل مرغداری هر چند دارای لایه های بیرونی فولادی در چند مفتول می باشد اما بخش وسیعی از ساختار آن را الیاف کناف تشکیل می دهد. چرا که عملا از سیم بکسل مرغداری نه برای لیفتینگ بار بلکه به منظور ایجاد اتصال میان اجزا استفاده می کنند. از این رو قیمت خرید سیم بکسل مرغداری در قطر برابر نسبت به تمام ساختار های دیگر سیم بکسل چه با مغزی فولادی یا مغزی سیم بکسلی، چه سیم بکسل استیل و چه سیم بکسل فولادی پایین تر می باشد. البته بسته به برند تولید کننده و نوع آبکاری قیمت سیم بکسل مرغداری نیز می تواند نوساناتی داشته باشد.

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation