سیم بکسل کلایمر

سیم بکسل کلایمرسیم بکسل کلایمر نوع و بافت خاصی از سیم بکسل می باشد که از جنس فولادی تولید می شود. سیم بکسل کلایمر بیشتر برای خدمات شستشوی نمای ساختمان ها و همچنین برای کاربری های ورزشی و سنگ نوردی مورد استفاده قرار می گیرد. به سبب استفاده اندک از سیم بکسل کلایمر واردات آن نیز در ایران بصورت اندکی صورت می پذیرد. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده سیم بکسل کلایمر در ایران می باشد.

مشخصات فنی سیم بکسل کلایمر

سیم بکسل کلایمر بافت ویژه ای دارد چرا که بر خلاف تمامی دیگر انواع سیم بکسل تنها بافتی 4 رشته دارد. یعنی تعداد رشته های سیم بکسل کلایمر پایین تر از تمامی دیگر انواع سیم بکسل که حداقل 6 رشته سیم را در خود جای داده اند می باشد. سیم بکسل کلایمر برای داشتن امنیت بالا برای کاربران و از آنجا که اتصال به نیروی انسانی با آن صورت می پذیرد دارای ضریب امنیتی بالایی در تولید می باشد و بصورت تست شده به بازار عرضه می شود.

انواع سیم بکسل کلایمر در پاور بکسل

سیم بکسل کلایمر 4X31 فولادیسیم بکسل کلایمر 4X31 فولادی

موجود

مشخصات مکانیکی سیم بکسل کلایمر

زمانی که صحبت از خواص مکانیکی سیم بکسل کلایمر پیش می آید دو عامل بسیار مهم و فاکتور های مکانیکی مقاومت سایشی و تنسایل کششی بیش از هر فاکتور مکانیکی دیگری ازجحیت پیدا می کند. با توجه به اینکه سیم بکسل کلایمر بعنوان ابزاری برای آویز فرد می باشد ضرایب امنیتی بالا و بالا بودن دو فاکتور مکانیکی یاد شده یعنی مقاومت سایشی و تنسایل بسیار مهم می باشد. سیم بکسل کلایمر دارای مفتول هایی با قطر نسبتا زیاد در ساختار رشته های سیم می باشد و انجام عملیات های سختی دهی سطحی و قطر بالا در مجموع سبب بالا بوذن مقاومت سایشی آن می باشد. تنسایل مقاومتی سیم بکسل کلایمر نیز به سبب استفاده از فولاد در گرید های بالای 1770 نیوتن بر میلیمتر مربع برای اتصال و آویز مناسب می باشد.

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2022 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation