سیم بکسل جرثقیل

سیم بکسل جرثقیلسیم بکسل جرثقیل از گرید های متوسط و بالای فولادی تولید میشود و برای اتصالات انواع جرثقیل دستی و برقی که تحت نام های انگلیسی Hoist خوانده میشوند مورد استفاده قرار می گیرد. سیم بکسل جرثقیل با آنچه تحت نام سیم بکسل نتاب برای تاور کرین ها مورد استفاده قرار می گیرد کاملا متفاوت می باشد و ساختاری ساده از نوع بتاب دارد. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع سیم بکسل جرثقیل در سایز های مختلف و با برند های تولیدی مختلف می باشد. سیم بکسل جرثقیل معمولا دارای آبکاری سطحی بر روی مفتول ها بوده به رنگ نقره ای با آبکاری گالوانیزه سرد در بازار موجود می باشد.

مشخصات فنی سیم بکسل جرثقیل

سیم بکسل جرثقیل ساختاری 6 استرندی دارد که اغلب با بافت از نوع سیل seale و گاهی با بافت استاندارد تولید میشود. ساختار عمومی سیم بکسل جرثقیل 6x19 می باشد که هم با مغزی کنفی و هم با مغزی فولادی تولید میشود. گاهی البته نوع بافت سیم بکسل جرثقیل از نوع استاندارد Standard نیز انتخاب میشود. از آنجا که ارتفاع لیفتینگ حداکثری در مورد جرثقیل های سقفی اغلب بین 6 الی 14 متر می باشد بتاب بودن سیم بکسل جرثقیل مشکلی در ایجاد گشتاور و لنگر در بار بوجود نمی آورد. تنسایل مقاومتی سیم بکسل جرثقیل متوسط و معمولا حدود 1770 مگاپاسکال Mpa انتخاب میشود. بازرگانی پاور بکسل عرضه کننده و استعلام قیمت و فروش سیم بکسل جرثقیل در ایران می باشد.

انواع سیم بکسل جرثقیل در پاور بکسل

سیم بکسل جرثقیل مغز کنفی 6X19Sسیم بکسل جرثقیل مغز کنفی 6X19S

موجود
سیم بکسل جرثقیل مغز فولادی 6X19S+IWRCسیم بکسل جرثقیل مغز فولادی 6X19S+IWRC

موجود
سیم بکسل جرثقیل ساختار STANDARD مغز کنفی 6X19سیم بکسل جرثقیل ساختار STANDARD مغز کنفی 6X19

موجود
سیم بکسل مغز فولادی جرثقیل بافت استانداردسیم بکسل مغز فولادی جرثقیل بافت استاندارد

موجود
سیم بکسل جرثقیل چینیسیم بکسل جرثقیل چینی

موجود
سیم بکسل بتاب نمره 8سیم بکسل بتاب نمره 8

موجود
سیم بکسل 8X36 جرثقیل ماشینیسیم بکسل 8X36 جرثقیل ماشینی

موجود

کاربرد های عمومی سیم بکسل جرثقیل

سیم بکسل های جرثقیل یا به بیان دیگر سیم بکسل های 6 استرندی دارای کاربری های عمومی هستند و کاربری آنها تنها به جرثقیل های سیم بکسلی ختم نمی شود. در صنایع لیفتینگ به جز سیم بکسل تاور کرین که از نوع نتاب می باشد اغلب ماشین آلات لیفتینگ شامل وینچ های دستی و برقی، بالا بر های ساختمانی و بالابر های کارگاهی اغلب از همین ساختار سیم بکسل جرثقیل استفاده می کنند. علاوه بر این در اغلب موارد کاربری سیم بکسل جرثقیل و سیم بکسل حفاری با یک دیگر برابر بوده و هر دو از سیم بکسل 6 استرندی گالوانیزه سرد با یکی از دو بافت SEALE یا استاندارد استفاده می کنند. البته برای کاربری های فوق سنگین در صنایع از سیم بکسل تحت نام سیم بکسل فولاد که در واقع با ساختار 6X36 , 6X37 تولید می شود استفاده می شود.

قیمت سیم بکسل جرثقیل

سیم بکسل های جرثقیل دارای بافت نسبتا ساده ای نسبت به برخی بافت ها مانند بافت سیم بکسل نتاب هستند و به میزان انبوهی نیز تولید میشوند. از این رو قیمت سیم بکسل آسانسوری در سایز برابر می تواند از سیم بکسل های نتاب که بر روی تاور کرین ها مورد استفاده قرار می گیرد کمتر باشند. بسته به اینکه سیم بکسل جرثقیل با مغزی کنفی انتخاب میشود یا مغزی فولادی قیمت آن نیز متفاوت می باشد. بدیهی است سیم بکسل جرثقیل مغز فولادی در متراژ برابر نیاز به میزان فلز بالاتری بوده و قیمت بالاتری نیز دارد. علاوه بر این بافت سیم بکسل جرثقیل از نوع سیل SEALE نیاز به دقت و مهارت بالاتری نسبت به بافت استاندارد که در آن قطر تمام مفتول های سیم بکسل برابر است می باشد و از این رو ساختار استاندارد سیم بکسل جرثقیل قیمت پایین تری نسبت به ساختار SEALE آن دارد. به جز موارد یاد شده بدون تردید برند تولید کننده و کشور تولید کننده سیم بکسل جرثقیل نیز از فاکتور های بسیار تاثیر گذار در قیمت آن می باشند.

سیم بکسل چرثقیل

سیم بکسل به عنوان وسیله ای قابل انعطاف در دستگاهای بالابر و چرثقیل اذستفاده می شود
از جمله مزایای آن نسبت به زنجیر سبک بودن و اطمینان کار آن است
سیم بکسل عملا در موقع کار تحت شرایط نامناسب به طور آنی قطع نمی شود بلکه به علت تشکیل شدن از تعداد زیادی سیم ,در هنگام فرسودگی ابتدا سیم های خارجی قطع می شوند که این خود اعلام خطری است که سریعا باید نسبت به تعویض آن اقدام شود

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation