حلقه فولادی

حلقه فولادیحلقه فولادی یکی از اتصالات لیفتنگ است. در اصل عمل اتصال سیم بکسل یا زنجیر فولادی و طناب را با هر گونه اتصال دیگری را فراهم می کند, همچنین از حلقه فولادی برای افزایش طول سیم بکسل یا زنجیر فولادی یا همچنین طناب نیز می توان استفاده نمود. جنس حلقه فولادی از آلیاژ فولاد آب دیده هست که عموما گرید آن 80 است. حلقه فولادی در سایز ها و تناژ های مختلفی تولید می گردد که از برند های معروف آن کروزبی, گرین پین, .... را می توان نام برد. اشکال متداول مورد استفاده حلقه های فولادی شکل بیضی, دایره یا به شکل گلابی هستند. این قطعه از اتصالات لیفتنگ در صنایع بسیاری پر کاربرد هست که برای اتصال سریع و ایمن بسیار کارایی دارد. به طور مثال در صنعت اسلینگ سیم بکسل استفاده بسزایی از آن می شود. شرکت بازرگانی پاور بکسل وارد کننده و فروش انواع حلقه فولادی در سایز های مختلف در برند های کرزوبی و چینی است. شما عزیزان می توانید برای استعلام قمیت خرید و استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان ما در پاور بکسل تماس حاصل فرماید.


مشخصات فنی حلقه فولادی


حلقه فولادی از اتصالات مشترک سیم بکسل و زنجیر می باشد که در تناژ 1 الی 30 تن و به شکل های بیضوی، گرد و گلابی تولید می شود. حلقه فولادی هم بصورت تک و هم بصورت ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد و از فولادی گرید G80 تولید شده است. پاور بکسل عرضه کننده حلقه فولادی در سایز 10 الی 50 میلیمتر می باشد.


انواع حلقه فولادی در پاور بکسل

حلقه اتصال فولادی استیلحلقه اتصال فولادی استیل

موجود
حلقه اتصال فولادیحلقه اتصال فولادی

موجود
حلقه اتصال فولادی ترکیبی بیضیحلقه اتصال فولادی ترکیبی بیضی

موجود
حلقه فولادی بیضیحلقه فولادی بیضی

موجود
حلقه فولادی ترکیبیحلقه فولادی ترکیبی

موجود
حلقه فولادی (برای کارهای سنگین)حلقه فولادی (برای کارهای سنگین)

موجود
حلقه فولادیحلقه فولادی

موجود
حلقه اتصال فولادیحلقه اتصال فولادی

موجود
حلقه فولادی استیلحلقه فولادی استیل

موجود

حلقه اتصال فولادی چیست؟


حلقه فولادی یکی از مهم ترین نوع اتصالات در لیفتینگ است.

حلقه اتصال فولادی

حلقه ها فولادی انواع مختلفی دارند. از حلقه های فولادی برای اتصال لیفتینگ و اسلینگ های سیم بکسل و زنجیر های فولادی استفاده می گردد. در انتخاب حلقه ها باید دقت کافی بکنیم چرا که نقش مهمی در اتصالات و اسلینگ ها دارا هستند. حلقه دارای اشکال گوناگونی هستند, از جمله حلقه فولادی بیضی, حلقه فولادی گلابی, حلقه فولادی گرد یا دایره و حلقه های ترکیبی که بر حسب کار مورد نظر انتخاب می شوند و همچنین از یک حلقه می تواند برای چند پیوند اتصال لیفتیگ یا اسلینگ استفاده نمود.انواع حلقه های فولادی و کاربرد آنها

1-حلقه فولادی بیضی
حلقه اتصال فولادی
حلقه فولادی بیضی جزو حلقه های دراز و بسته هستند که اغلب در بالای مجموعه زنجیره اتصال با چند پیوند یا یک پیوند در کشیده نقاط اتصال قرار دارند, که پایه های تشکیل دهنده زنجیر یا سیم بکسل را جمع می کنند.

2-حلقه های فولادی گرد
حلقه اتصال فولادی
اگر بیش از دو پایه در زنجیر وجود داشته باشد, می توان از این نوع حلقه فولادی به جای یک پیوند اصلی استفاده کرد. در این نوع حلقه می توان سه تا چار پا را به یک پیوند اصلی متصل کرد. این حلقه بیشتر برای پیوند های اصلی به کار می رود.

3-حلقه فولادی گلابی شکل
حلقه اتصال فولادی
حلقه های فولادی گلابی شکل تقریبا شبیه حلقه های بیضی هستند, اما تفاوت این نوع حلقه با نوع بیضی شکل اینگونه است که, حلقه های فولادی گلابی شکل محدود هستند. یعنی در مجموعه های کوچکتر از حلقه های فولادی گلابی شکل استفاده می شود.

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2022 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation