قلاب صنعتی

قلاب صنعتیقلاب صنعتی یکی از اصلی ترین اتصالات صنعت لیفتینگ است که در گرفتن و حمل بار و جا به جایی آن مورد استفاده قرار می گیرند.
قلاب های صنعتی از جنس فولاد هستند که پس از شکل گیری آب دیده و سخت می گردند همچنین تناژ آنها بر روی محصول حک می شود.
بیشترین کاربرد قلاب های صنعتی بر روی چرثقیل, بالابر و ادوات لیفیتنگ است, که اکثرا توسط سیم بکسل و زنجیر انجام می شود
تناژ قلاب ها صنعتی بر حسب باری که بلند می کنند متفاوت هست مانند: قلاب صنعتی.5 تن,قلاب صنعتی 1تن,قلاب صنعتی 2تن, قلاب صنعتی 3تن, قلاب 4تن,...
ا قلاب صنعتی, انواع قلاب از جمله می توان
:قلاب s,قلاب دسته دار, قلاب صنعتی دسته دار با چشمی برای کار با زنجیر, قلاب کلویس, قلاب کلویس قفل شو,قلاب ظامن دار را نام برد
...

مشخصات فنی قلاب صنعتی

قلاب صنعتیقلاب ماهی (قلاب ریخته گری)


قلاب های ماهی ( ریخته گری ) معمولاً در زنجیره های زنجیری استفاده می شوند و با گلوی عمیق گسترده ای طراحی می شوند تا قلاب ها و دسته ها را بر روی قالب ها یا ریخته گری برای کار ریخته گری قرار دهند.

قلاب‌ های ریخته‌ گری معمولاً برای استفاده بدون قفل طراحی می‌ شوند، زیرا اغلب در کاربردهایی با حرارت بالا استفاده می‌ شوند که در آن خطر آشکاری وجود دارد که انسان برای اتصال یا برداشتن بار از قلاب به سمت بالا دراز کند.

با توجه به محیطی که در آن استفاده می شود، قلاب های ریخته گری اغلب در کاربردهایی که بار گذاری نوک ضروری است استفاده می شود. کاربر باید توجه داشته باشد که محدودیت بار کاری در حین بار گذاری نوک کاهش می یابد و همیشه باید اطمینان حاصل کند که بار به درستی در قلاب نگه داشته می شود. همیشه به دستورالعمل های خاص سازنده برای کاهش ( تناژ ) WLL مراجعه کنید.
لطفا برای آشنایی بیشتر با ایمنی قلاب های بالابر چرثقیل (HOOKS) مقاله لینکی در همین صفحه را مطالعه فرمایید.

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2021 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation