سیم بکسل کیس وایر (KISWIRE)

سیم بکسل کیس وایرسیم بکسل کیس وایر محصول کشور کره و یکی از تولید کنندگان انواع سیم بکسل های آسانسوری، نتاب، سیم بکسل حفاری، سیم بکسل های ریز بار فولادی در دنیا می باشد. از نظر وسعت میزان تولید سیم بکسل کیس وایر همین توضیح کافیست که بزرگترین کارخانه صنایع فولاد گشور کره جنوبی که خود کشوری صنعتی و مدرن است به شمار می رود. تنوع سیم بکسل کیس وایر چه از نظر بافت چه از نظز سایز و تنسایل بسیار گسترده می باشد اما در این میان سیم بکسل نتاب تولیدی کیس وایر به سبب بافت ریز و قدرتمند بسیار شناخته شده می باشد. سیم بکسل کیس وایر بر روی قرقره های پلاک خورده و مشخص این کارخانه وارد شده و بصورت قرقره های 1000 متری و حتی خورد مطابق با درخواست مشتریان عرضه میشود. از نظر رینچ قیمت بعنوان مثال سیم بکسل کیس وایر در رده قیمت بسیار بالاتر از سیم بکسل های چینی و ایرانی بوده و شاید اندکی در رده پایین تری از سیم بکسل گوستاولف آلمان می باشد. یادآوری این نکته نیز خالی از لطف نیست که میزان موارد طرح و تقلی تولید شده برای سیم بکسل کیس وایر بسیار اندک بالاخص در مقایسه با سیم بکسل گوستاولف می باشد.

سیم بکسل آسانسوری کیس وایر کره

سیم بکسل آسانسوری کیس وایر کرهکه برای حفظ تعادل کابین های آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد در سایز های مختلف از 8 میلیمتر و با ساختار 8 استرندی تولید میشود. سیم بکسل آسانسوری کیس وایر دارای انعطاف مناسب، آبکاری گالوانیزه سطحی مقاوم در برابر زنگ زدگی، تنسایل کششی مناسب و طول عمر بالایی می باشد. نوع مغزی بکار رفته در سیم بکسل آسانسوری کیس وایر هم بصورت کنفی و هم بصورت فولادی می باشد.

سیم بکسل آسانسوری کیس وایرسیم بکسل آسانسوری کیس وایر
سیم بکسل کیس وایر

تن
موجود

سیم بکسل نتاب کیس وایر

یکی از تخصص های اصلی سیم بکسل کیس وایر تولید شیم بکسل نتاب با ساختار های 19 و 35 استرندی می باشد. بافت ریز و مقاوم، تنسایل کششی بسیار بالا، انعطاف مناسب، مقاومت سایشی بسیار بالا، قابلیت پرس مناسب و ضریب انیتی بسیار بالای بکار رفته در تولید سیم بکسل نتاب تاور کرین کیس وایر این برند را از دیگر تولید کنندگان سیم بکسل نتاب مجزا می سازد.

سیم بکسل نتاب کیس وایر کرهسیم بکسل نتاب کیس وایر کره
سیم بکسل کیس وایر

تن
موجود

سیم بکسل حفاری KISWIRE سیم بکسل کیس وایر

سیم بکسل حفاری کیس وایرسیم بکسل حفاری کیس وایر
سیم بکسل کیس وایر

تن
موجود

سیم بکسل استیل KISWIRE سیم بکسل کیس وایر

سیم بکسل استیل کیس وایر کرهسیم بکسل استیل کیس وایر کره
سیم بکسل کیس وایر

تن
موجود

TEL : 021-55414945 | 55787225
Fax : 021-55414946
Email: power_boksel [at] yahoo [dot] com
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2023 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation