پولیفت

پولیفتپولیفت وسیله ای مانند جرثقیل دستی می باشد که از آن هم برای اهداف لیفتینگ و هم برای اهداف حمل، نگهداری بار، افزایش تنش اتصال و نزدیک کردن سطوح استفاده میشود. از پولیفت در صنایع اغلب زمانی استفاده می شود که بار دارای یک تکیه گاه در کف بوده و نیاز به تغییر زاویه و یا نگهداشتن آن در موقعیت ویژه ای می باشد. پولیفت ها با برند های مختلف و در تناژ مختلف تولید شده و معتبر ترین تولید کننده آن در دنیا برند VITAL ژاپن می باشد. پولیفت با برند VITAL در تناژ مختلف از 0.5 الی 6.3 تن تولید شده است. بازرگانی پاور بکسل وارد کننده پولیفت در تناژ مختلف در ایارن می باشد.

مشخصات فنی پولیفت

پولیفت از چند بخش اصلی تشکیل شده است که عبارتند از دسته فولادی و دنده اسپراکت فولادی که زنجیر به دور آن بسته شده است. در پایین دسته برای قسمت دستی کاربر پولیفت دارای یک دسته لاستیکی و یا پلاستیکی می باشد. پولیفت ها مجهز به یک زنجیر فولادی قلاب دار می باشند که متصل به بار شده و برای تغییر موقعیت آن با گرداندن دسته پولیفت در زاویه ساعتگرد عمل می شود. زنجیر فولادی بکار رفته در پولیفت ها از گرید بالای G80 می باشد که دارای حداقل تنسایل مقاوتی 800 مگاپاسکال می باشد. هر چه تناژ کاری پولیفت بالاتر می رود با گردش دست در زاویه برابر نسبت به تناژ پایین تر تغییر موقعیت مکانی کمتری در بار اتفاق می افتد.

انواع پولیفت در پاور بکسل

پولیفت ویتال 0.8 تنپولیفت ویتال 0.8 تن

موجود
پولیفت زنجیری 1.6 تن VITALپولیفت زنجیری 1.6 تن VITAL

موجود
پولیفت زنجیری VITAL ظرفیت 3.2 تنپولیفت زنجیری VITAL ظرفیت 3.2 تن

موجود
پولیفت 6.3 تنی VITALپولیفت 6.3 تنی VITAL

موجود

فاکتور های موثر بر قیمت پولیفت

پولیفت ها دارای انواع و کیفیت های مختلفی هستند و تولید برند های مختلف از کشور های مختلف دنیا هستند. علاوه بر این پولیفت ها با توانایی های وزنی مختلف و با طول های زنجیر متفاوتی تولید می شوند. تمامی این موارد بصورت مستقیم و برخی عوامل ناشی از شرایط بازار بصورت غیر مستقیم بر قیمت پولیفت ها تاثیر می گذارند. شاید مهمترین عامل موثر بر قیمت پولیف ها که می تواند قیمت آنها را تا چند برابر جابجا کند برند و کشور تولید کننده آنها باشد. قیمت پولیفت های پینی موجود در بازار در تناژ باری یکسان تا چند برابر پایین تر از قیمت پولیفت های ژاپنی یا آمریکایی با برند هایی چون VITAL و یا YALE می باشد. البته شاید در واقع توان کاری و یا طول عمر این دو محصول به اندازه تفاوت قیمتی که دارند متفاوت نباشد. چرا که اغلب پولیفت های تولیدی کشور چین چه با برند های چینی عرضه شده باشند و چه با برند های طرح ژاپنی دارای استاندارد های مناسب تولید هستند.

TEL : 021-55414946 | 55787225
Fax : 02155787225
Email: info [at] powerboksel.ir
Web: www.powerboksel.ir

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Power Boxel Corporation